U bekijkt het archief van 2014-2015 • Klik hier om naar de huidige website te gaan.
Rangschikking van BEKER VAN ANTWERPEN

Competitie:

DoelpuntenAlgemeen klassement na 4 speeldagenUitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1FC Turnhout440022012
2Merksplas440014412
3White Star430114310
4Oud Turnhout430111110
5Lille43101329
6Lentezon4202948
7Flandria42111397
8Oosthoven52215137
9Weelde422010126
10Meerle42209116
11Vrij Arendonk42207116
12Zwaneven4112975
13Poppel4112695
14Meer41214104
15Dosko41306103
16Gierle41307113
17HIH Turnhout41304103
18Vlimmeren41306123
19Minderhout41306143
20Sint Jozef3012242
21Verbr. Arendonk40313151
22Wortel40402100
Club Amai EGreen Technology Artez